„Koperta życia”

Logo sklepu internetowego Koperta Życia

„Koperta życia” jest akcją prowadzoną w Polsce od kilku ostatnich lat. Głównym jej celem jest zwiększenie szans na pomoc medyczną udzielaną starszym lub samotnym osobom cierpiącym na przewlekłe choroby (np. nadciśnienie, choroby serca, cukrzyca). Służby ratunkowe dzięki informacją umieszczonym w kopercie życia, a potwierdzonym przez lekarza rodzinnego pozwalają na sprawnie przeprowadzoną pomoc w przypadku omdlenia poszkodowanej osoby. Informacje zawarte w „karcie życia” zawierają nie tylko podstawowe dane personalne pacjenta, lecz umieszczona jest w niej cała historia choroby pacjenta, przyjmowane leki (w tym dawki, częstotliwość brania danego leku), uczulenia, a także wybrane grono najbliższych osób, które mają zostać poinformowane w przypadku podjęcia interwencji medycznej.

Prowadzimy sprzedaż personalizowanych zestawów „Kopert życia” pod adresem internetowym: kopertazycia.com.pl.

Zachęcamy zarówno klientów indywidualnych, jak i jednostki samorządowe, pożytku publicznego oraz fundacje do zapoznania się naszą ofertą na zestawy kopert życia.
Oferujemy w pełni personalizowane projekty oraz najlepsze ceny na rynku.

Oferta „Koperty życia” dla jednostek samorządowych i fundacji:

Dla jednostek samorządowych, instytucji publicznych oraz fundacji przygotowaliśmy specjalny cennik brutto z oferowanymi przez nas zestawami „Koperty życia”:

Zaufali nam: