Tablice UE

Oferujemy możliwość wykonania informacyjnych, jak i pamiątkowych tablic „unijnych” ze wszystkich programów regionalnych, programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Infrastruktura i Środowisko, a także Swiss Contribution, czy programu Norway Grants. W swoim wieloletnim doświadczeniu wykonaliśmy szereg projektów tablic zewnętrznych (wolnostojących oraz montowanych na ścianach budynku), jak i tablic o przeznaczeniu ekspozycyjnym wewnętrznym.

W zależności od przeznaczenia oraz materiału wykonania tablic nadruk jest wykonywany techniką solwentową lub też z zastosowaniem nadruku UV, a w przypadku tablic zewnętrznych powierzchnia tablicy jest pokrywana laminatem zabezpieczającym przed działaniem warunków atmosferycznych, czy dewastacją.

W przypadku tablic naściennych możliwe jest zastosowanie różnych metod zaczepu: od dysonansów, wkrętów poprzez oklejenia, a kończąc na zawieszeniu tablic na zaczepach. W przypadku tablic zewnętrznych oferujemy konstrukcje stalowe, z blachy nierdzewnej czy aluminiowej.